ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U15 Takımımız, geçtiğimiz hafta dünyanın 1 numaralı salon futbol turnuvası MTU Hallen Cup'tan sonra Eichberg Cup için yola çıktı. West Ham United, TSG Hoffeheim, Bayer Leverkusen, SC Freiburg, RB Leipzig, Stuttgart, Metz gibi ekiplerle maç yapacak olan gençlerimiz İsviçre'nin Zürih kentine, oradan da Almanya'nın Blumberg kentine geçecek.

Kafilemizde AFMO Genel Kaptanımız (U14-U15-U16) Halit Eroğlu, U15 Takım Antrenörü Raif Albay, U15 Yardımcı Antrenörü Volkan Kaya, AFMO Kaleci Başantrenörümüz Hüseyin Yenikaya, Medya Birimimizden Arda Menevişoğlu, malzemecimiz Hüseyin Mert Güney'in yanı sıra U15 takımımızdan, Muhammed Demirci, Efe Kaan Yıldız, Berkant Gündem, Murat Altay, Ravil Tagirov, Efe Mustafa Çetin, Ahmet Ertuğrul Öztürk, Berkay Güntay, Süleyman Enes Karakaş, Ufuk Birdal, Yusufhan Çalık, Fırat Bilici, Tuncay Turgay Çağman ve Enes Yetim yer aldı.

Kırmızı-lacivertli takımımız zorlu seriye cumartesi günü saat 12:00'de Bayer Leverkusen maçıyla başlayacak, 14:52'de SC Frieburg, 16:40'da Young Boys ve 17:52'de ise Karlsruher SC  ile oynayacak. Cumartesi günkü grup maçları sonunda ise pazar günkü rakipler belli olacak, final aynı gün yapılacak.



 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.
 • ALTINORDU'MUZ:1 - GÖZTEPE:1
  U16 Elit Ligi'nde İzmir ekibiyle sahamızda berabere kaldık, liderliği sürdürdük.