BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir merkezli Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’nın konferansına katıldı ve “Bu toprakların çocuklarına hizmet eden iki kurum birlikte projeler geliştirecek” dedi. 

Kuşadası Richmond Otel’de düzenlenen 2. Üye Adaptasyon ve Arama Konferansı, çok geniş bir yelpazedeki isimleri bir araya getirdi. Birbirinden değerli konuşmacılar, “21. Yüzyıl’da üniversitesi eğitimi nasıl olacak”, “Gençler hayata nasıl hazırlanmalı” “STK’ların toplumdaki yeri nedir” gibi çok önemli sorulara yanıtlar aradılar.

Sosyal Ben Vakfı Kurucusu  Ece Çiftçi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hakan Abacıoğlu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Türkerler Holding CEO’su Prof.Dr. Atilla Sezgin, Ege Bölgesi Sanayi Odası Eski Başkanı Uğur Yüce, Homoepati Uzmanı Dr. Levent Buda ve  sanatçı Hakan Bilgin’in de yer aldığı konferansta Özkan, öncelikli olarak kulübümüzün vizyon ve misyonuna işaret etti. “Bu toprakların çocuklarına güvenerek yola çıktık” vurgusu yapan Özkan, “Avrupa’nın en genç nüfusuna sahip ülkesiyiz. 35 milyonun üzerinde, sağlam bir genetiğe sahip gençlerimiz var. Futbol yetenekleri, Avrupalı meslektaşları ile yarışabilecek düzeyde. Yapmamız gereken onlara güvenmek, iyi yetişmelerini sağlamak, eksiklerini gidermek, onlara fırsat eşitliği tanımak” dedi.

Altınordu’nun her şeyden önce “İyi Birey ve İyi Vatandaş” yetiştirdiğine işaret eden Özkan, “Bu sloganımıza sıkı sıkıya bağlıyız. İyi birey ve iyi vatandaş olarak yetişen biri çok çalışarak zaten iyi futbolcu olacaktır. Beş yılda geldiğimiz noktayı, bu slogana olan bağlılığımız belirledi” yorumu yaptı. 

İzmir Atlas Sağlık Vakfı’nın da önemli çalışmaların altına imza attığını ifade eden Özkan, “Vakfın çalışmalarından ve buradaki gençlerden çok etkilendim. Atlas Sağlık Eğitim Vakfı ile kulübümüzün misyonları örtüşüyor. Bu toprakların çocukları için üreten iki kurum, bundan sonra birlikte hareket edip iş birliği içerisinde olacak” diye konuştu.




 • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • BERKE'YE MİLLİ DAVET
  A Takımımızın kalecisi, Finlandiya'da düzenlenecek UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
 • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
  VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
 • BRAVO ÇOCUKLAR
  VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
 • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
  VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
 • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
  ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.
 • KUPA KADAR DEĞERLİ
  U13, U12, U11 ve U10 takımı sporcularımız 2017-2018 eğitim-öğretim dönemini 27 takdir ve 41 teşekkür ile bitirip şampiyonluk kadar değerli bir performans sergiledi.