BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir merkezli Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’nın konferansına katıldı ve “Bu toprakların çocuklarına hizmet eden iki kurum birlikte projeler geliştirecek” dedi. 

Kuşadası Richmond Otel’de düzenlenen 2. Üye Adaptasyon ve Arama Konferansı, çok geniş bir yelpazedeki isimleri bir araya getirdi. Birbirinden değerli konuşmacılar, “21. Yüzyıl’da üniversitesi eğitimi nasıl olacak”, “Gençler hayata nasıl hazırlanmalı” “STK’ların toplumdaki yeri nedir” gibi çok önemli sorulara yanıtlar aradılar.

Sosyal Ben Vakfı Kurucusu  Ece Çiftçi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hakan Abacıoğlu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Türkerler Holding CEO’su Prof.Dr. Atilla Sezgin, Ege Bölgesi Sanayi Odası Eski Başkanı Uğur Yüce, Homoepati Uzmanı Dr. Levent Buda ve  sanatçı Hakan Bilgin’in de yer aldığı konferansta Özkan, öncelikli olarak kulübümüzün vizyon ve misyonuna işaret etti. “Bu toprakların çocuklarına güvenerek yola çıktık” vurgusu yapan Özkan, “Avrupa’nın en genç nüfusuna sahip ülkesiyiz. 35 milyonun üzerinde, sağlam bir genetiğe sahip gençlerimiz var. Futbol yetenekleri, Avrupalı meslektaşları ile yarışabilecek düzeyde. Yapmamız gereken onlara güvenmek, iyi yetişmelerini sağlamak, eksiklerini gidermek, onlara fırsat eşitliği tanımak” dedi.

Altınordu’nun her şeyden önce “İyi Birey ve İyi Vatandaş” yetiştirdiğine işaret eden Özkan, “Bu sloganımıza sıkı sıkıya bağlıyız. İyi birey ve iyi vatandaş olarak yetişen biri çok çalışarak zaten iyi futbolcu olacaktır. Beş yılda geldiğimiz noktayı, bu slogana olan bağlılığımız belirledi” yorumu yaptı. 

İzmir Atlas Sağlık Vakfı’nın da önemli çalışmaların altına imza attığını ifade eden Özkan, “Vakfın çalışmalarından ve buradaki gençlerden çok etkilendim. Atlas Sağlık Eğitim Vakfı ile kulübümüzün misyonları örtüşüyor. Bu toprakların çocukları için üreten iki kurum, bundan sonra birlikte hareket edip iş birliği içerisinde olacak” diye konuştu.
 • KUPA SINAVI
  ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Tur maçında Pendikspor'la karşılaşacak ekibimiz, İstanbul'a giderek maç saatini beklemeye başladı.
 • HEYECAN DOLU TURNUVA
  U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarınların Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
 • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.