BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir merkezli Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’nın konferansına katıldı ve “Bu toprakların çocuklarına hizmet eden iki kurum birlikte projeler geliştirecek” dedi. 

Kuşadası Richmond Otel’de düzenlenen 2. Üye Adaptasyon ve Arama Konferansı, çok geniş bir yelpazedeki isimleri bir araya getirdi. Birbirinden değerli konuşmacılar, “21. Yüzyıl’da üniversitesi eğitimi nasıl olacak”, “Gençler hayata nasıl hazırlanmalı” “STK’ların toplumdaki yeri nedir” gibi çok önemli sorulara yanıtlar aradılar.

Sosyal Ben Vakfı Kurucusu  Ece Çiftçi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hakan Abacıoğlu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Türkerler Holding CEO’su Prof.Dr. Atilla Sezgin, Ege Bölgesi Sanayi Odası Eski Başkanı Uğur Yüce, Homoepati Uzmanı Dr. Levent Buda ve  sanatçı Hakan Bilgin’in de yer aldığı konferansta Özkan, öncelikli olarak kulübümüzün vizyon ve misyonuna işaret etti. “Bu toprakların çocuklarına güvenerek yola çıktık” vurgusu yapan Özkan, “Avrupa’nın en genç nüfusuna sahip ülkesiyiz. 35 milyonun üzerinde, sağlam bir genetiğe sahip gençlerimiz var. Futbol yetenekleri, Avrupalı meslektaşları ile yarışabilecek düzeyde. Yapmamız gereken onlara güvenmek, iyi yetişmelerini sağlamak, eksiklerini gidermek, onlara fırsat eşitliği tanımak” dedi.

Altınordu’nun her şeyden önce “İyi Birey ve İyi Vatandaş” yetiştirdiğine işaret eden Özkan, “Bu sloganımıza sıkı sıkıya bağlıyız. İyi birey ve iyi vatandaş olarak yetişen biri çok çalışarak zaten iyi futbolcu olacaktır. Beş yılda geldiğimiz noktayı, bu slogana olan bağlılığımız belirledi” yorumu yaptı. 

İzmir Atlas Sağlık Vakfı’nın da önemli çalışmaların altına imza attığını ifade eden Özkan, “Vakfın çalışmalarından ve buradaki gençlerden çok etkilendim. Atlas Sağlık Eğitim Vakfı ile kulübümüzün misyonları örtüşüyor. Bu toprakların çocukları için üreten iki kurum, bundan sonra birlikte hareket edip iş birliği içerisinde olacak” diye konuştu.
 • STUTTGART U19:2 – ALTINORDU U18:2
  U18 Takımımız, Almanya'da oynadığı son hazırlık maçında 2-0 geriye düşmesine rağmen Hakkı Peker ve Atalay Yıldırım'ın golleriyle sahadan beraberlikle ayrıldı.
 • GENÇLERİMİZDEN İKİ GOL
  U17 Milli Takımımız, hazırlık maçında Romanya'yı 6-2 yendi. Karşılaşmada futbolcularımız, Barışcan Işık Altunbaş ve Atakan Gündüz 1'er golle skora katkıda bulundu.
 • MADALYA ZENGİNİ FERHAT ARICAN
  ALTINORDU'muzun olimpik cimnastikçisi, kariyeri boyunca kazandığı madalyalarını artık koyacak yer bulamıyor.
 • KALBİMİZ YUSUF AKLAN'DA
  BİR dönem Altınordu forması da giyen Göztepe U17 takımı kalecisine acil şifalar dileriz.
 • ÇALIŞMALARA START VERDİK
  SEZONUN ikinci yarısının ilk maçında Elazığspor ile karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarına başladı
 • ALMANYA'DA FARKLI GALİBİYET:3-0
  AFMO U18 Takımımız, özel maçta Unterhacning U19'u Atalay Yıldırım, Embiya Ayyıldız ve Atalay Gürel'in golleriyle geçti.
 • U12’LERİMİZ 3 PUANI 3 GOLLE ALDI
  ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) ekibimiz, Tire 1922 Spor’u 3-0 mağlup etti.
 • BAYERN MÜNİH U19:3 ALTINORDU U18:1
  AFMO U18 Takımımız FC Bayern Münih ile oynadığı özel maçta tek golümüzü Berkay Görmez attı.
 • U15'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U15 takımımız, deplasmanda Antalyaspor'u mağlup etti.
 • ALTINORDU U16:1 – ANTALYA U16:2
  U16 Bölgesel Gelişim Ligi'ndeki ekibimiz, evinde Antalyaspor U16 takımına mağlup oldu.