BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir merkezli Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’nın konferansına katıldı ve “Bu toprakların çocuklarına hizmet eden iki kurum birlikte projeler geliştirecek” dedi. 

Kuşadası Richmond Otel’de düzenlenen 2. Üye Adaptasyon ve Arama Konferansı, çok geniş bir yelpazedeki isimleri bir araya getirdi. Birbirinden değerli konuşmacılar, “21. Yüzyıl’da üniversitesi eğitimi nasıl olacak”, “Gençler hayata nasıl hazırlanmalı” “STK’ların toplumdaki yeri nedir” gibi çok önemli sorulara yanıtlar aradılar.

Sosyal Ben Vakfı Kurucusu  Ece Çiftçi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hakan Abacıoğlu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Türkerler Holding CEO’su Prof.Dr. Atilla Sezgin, Ege Bölgesi Sanayi Odası Eski Başkanı Uğur Yüce, Homoepati Uzmanı Dr. Levent Buda ve  sanatçı Hakan Bilgin’in de yer aldığı konferansta Özkan, öncelikli olarak kulübümüzün vizyon ve misyonuna işaret etti. “Bu toprakların çocuklarına güvenerek yola çıktık” vurgusu yapan Özkan, “Avrupa’nın en genç nüfusuna sahip ülkesiyiz. 35 milyonun üzerinde, sağlam bir genetiğe sahip gençlerimiz var. Futbol yetenekleri, Avrupalı meslektaşları ile yarışabilecek düzeyde. Yapmamız gereken onlara güvenmek, iyi yetişmelerini sağlamak, eksiklerini gidermek, onlara fırsat eşitliği tanımak” dedi.

Altınordu’nun her şeyden önce “İyi Birey ve İyi Vatandaş” yetiştirdiğine işaret eden Özkan, “Bu sloganımıza sıkı sıkıya bağlıyız. İyi birey ve iyi vatandaş olarak yetişen biri çok çalışarak zaten iyi futbolcu olacaktır. Beş yılda geldiğimiz noktayı, bu slogana olan bağlılığımız belirledi” yorumu yaptı. 

İzmir Atlas Sağlık Vakfı’nın da önemli çalışmaların altına imza attığını ifade eden Özkan, “Vakfın çalışmalarından ve buradaki gençlerden çok etkilendim. Atlas Sağlık Eğitim Vakfı ile kulübümüzün misyonları örtüşüyor. Bu toprakların çocukları için üreten iki kurum, bundan sonra birlikte hareket edip iş birliği içerisinde olacak” diye konuştu.
 • U12'LERİMİZ ALMANYA'DA
  ALFA ekibimiz, 7. kez düzenlenecek Weihnachtscup’a katılacak, ayrıca bir dizi özel maça çıkacak.
 • EGE KUPASI İNCELEMESİ
  İNGİLTERE U16 Milli Takım yetkilileri, 14 maçın 10'unun oynayacağı Metin Oktay Tesisleri'nde incelemelerde bulunmak üzere İzmir'e geldi.
 • OĞULCAN'DAN MÜJDELİ HABER
  MENİSKÜS ve kıkırdak sorunu nedeniyle ameliyat olan genç oyuncumuzun, ligin ikinci yarısına yetişeceği açıklandı.
 • DR. ZEREN'E TEŞEKKÜRLER
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu üyelerimiz, yıllardır kulübümüze önemli destekler veren Op.Dr.Bülent Zeren'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • İTO BAŞKANI ÖZGENER'E ZİYARET
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir Ticaret Odası Başkanı ve yönetimine, organizasyonumuz ile Uluslararası U12 İzmir Cup hakkında bilgiler verdi.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  16.hafta maçında Boluspor'la deplasmanda karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarını sürdürüyor...
 • ÜÇ GENCİMİZ 11'DE BAŞLADI
  U18 Millilerimiz Bosna Hersek'i Zagrep'te 2-1 mağlup ederken, gençlerimiz Atakan Gündüz gol attı, Atalay Yıldırım ise ikinci golün asistini yaptı.
 • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  BOLUSPOR ile Pazar günü deplasmanda oynayacağımız maça yönelik hazırlıklara bir günlük iznin ardından başladık.
 • VELİOĞLU UNUTULMADI
  BİR döneme damgasını vuran, unutulmaz futbolcu ve teknik direktörümüz Erkan Velioğlu, vefatının ikinci yılında kabri başında sevenleriyle anıldı.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  Elit U16 Ligi'nde ALFA U16 Takımımız, Osman Burak Destan'ın iki gol attığı maçta Göztepe U16'yı 3-1 yendi.