BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir merkezli Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’nın konferansına katıldı ve “Bu toprakların çocuklarına hizmet eden iki kurum birlikte projeler geliştirecek” dedi. 

Kuşadası Richmond Otel’de düzenlenen 2. Üye Adaptasyon ve Arama Konferansı, çok geniş bir yelpazedeki isimleri bir araya getirdi. Birbirinden değerli konuşmacılar, “21. Yüzyıl’da üniversitesi eğitimi nasıl olacak”, “Gençler hayata nasıl hazırlanmalı” “STK’ların toplumdaki yeri nedir” gibi çok önemli sorulara yanıtlar aradılar.

Sosyal Ben Vakfı Kurucusu  Ece Çiftçi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hakan Abacıoğlu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Türkerler Holding CEO’su Prof.Dr. Atilla Sezgin, Ege Bölgesi Sanayi Odası Eski Başkanı Uğur Yüce, Homoepati Uzmanı Dr. Levent Buda ve  sanatçı Hakan Bilgin’in de yer aldığı konferansta Özkan, öncelikli olarak kulübümüzün vizyon ve misyonuna işaret etti. “Bu toprakların çocuklarına güvenerek yola çıktık” vurgusu yapan Özkan, “Avrupa’nın en genç nüfusuna sahip ülkesiyiz. 35 milyonun üzerinde, sağlam bir genetiğe sahip gençlerimiz var. Futbol yetenekleri, Avrupalı meslektaşları ile yarışabilecek düzeyde. Yapmamız gereken onlara güvenmek, iyi yetişmelerini sağlamak, eksiklerini gidermek, onlara fırsat eşitliği tanımak” dedi.

Altınordu’nun her şeyden önce “İyi Birey ve İyi Vatandaş” yetiştirdiğine işaret eden Özkan, “Bu sloganımıza sıkı sıkıya bağlıyız. İyi birey ve iyi vatandaş olarak yetişen biri çok çalışarak zaten iyi futbolcu olacaktır. Beş yılda geldiğimiz noktayı, bu slogana olan bağlılığımız belirledi” yorumu yaptı. 

İzmir Atlas Sağlık Vakfı’nın da önemli çalışmaların altına imza attığını ifade eden Özkan, “Vakfın çalışmalarından ve buradaki gençlerden çok etkilendim. Atlas Sağlık Eğitim Vakfı ile kulübümüzün misyonları örtüşüyor. Bu toprakların çocukları için üreten iki kurum, bundan sonra birlikte hareket edip iş birliği içerisinde olacak” diye konuştu.
 • VE KARŞINIZDA HİT/İT…
  FUTBOLCU gelişimini kayıt altına almak için sürekli olarak teknoloji yatırımı yapan Altınordu'muz, şimdi de iki Türk tarafından geliştirilen HİT-İT’i devreye aldı.
 • U17'LERİMİZDEN 4X4'LÜK SKOR
  TAKIMIMIZ özel maçta FC Augsburg'u 4-0 yenerek, Almanya'daki ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı.
 • AVRUPA'NIN DEVLERİ U12 İZMİR CUP'TA
  ALTINORDU'muzun organize ettiği dev turnuva, 6-7-8 Nisan tarihlerinde yine Selçuk'taki İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde olacak ve Avrupa'nın en ünlü kulüpler katılacak.
 • GİRESUNSPOR HAZIRLIKLARINA DEVAM
  ALTINORDU'muz önümüzdeki hafta sonunda oynayacağı zorlu maçın çalışmalarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
 • UYUMLU ATAKAN MENDERES'TE
  ALTINORDU Çocuk Tiyatrosu, "Uyumlu Atakan" isimli oyunuyla Menderes'te bulunan futbol okulu sporcularımıza ve ilkokullarda eğitim gören 150 öğrenciye gösteri yaptı.
 • U16'LARIMIZIN RAKİBİ KRASNODAR
  EKİBİMİZ, Rusya'da düzenlenen Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası'nın son maçında Rus temsilcisi Chertanova ile 0-0 berabere kalıp averajlı ikinci sırayı elde etti.
 • U17'LERİMİZ FARKLI KAZANDI:1-4
  ÜÇ önemli hazırlık maçı yapmak için Almanya'ya giden ekibimiz, ilk karşılamasında Greuther Fürth'ü rahat yendi.
 • TAHA TAKIR ATTI, MİLLİLER KAZANDI
  U18 Milli Takımımız, geriye düştüğü maçta deplasmanda Belçika U18 Takımını 2-1 yendi.
 • HAZIRLIKLAR BAŞLADI
  AKIN Çorap Giresunspor ile karşılaşacak olan Altınordu'muz zorlu maçın çalışmalarına start verdi.
 • U16'LARIMIZ YARI FİNALDE:1-2
  GENÇLERİMİZ, Sergey Vakhrushev U16 Turnuvası'nda Anzhi takımını Enis Destan ve Tayfun Tatlı'nın golleriyle yendi.