ALTINORDU’muzun son altı sezonda ortaya koyduğu özkaynak modeli , örnek alınmaya devam ediyor.   Avrupa ve ülkemizden birçok kulüp ve üniversite temsilcisinin ziyaret ettiği tesislerimizde yetkililer detaylı incelemelerde bulunurken,  son konuğumuz  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehri  Batman’ın üst düzey yetkilileri oldu. 

Vali Ahmet Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Belediye Başkan Yardımcısı H.Murat Şahin, Turizm İl Müdürü İhsan Arslan’dan oluşan Batman heyeti, ilk olarak Yeşilyurt’ta bulunan Sait Altınordu Yerleşkesi’ni gezdi.  Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’un eşlik ettiği heyeti  Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) Genel Kaptanı Hasip Ertürk ile antrenörlerimiz ve U13 takımımız karşıladı. Tesislerimizde incelemelerde bulunan Vali Ahmet Deniz, daha sonra Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki Altınordu Futbol Meslek Okulu’nu ziyaret ederek, Genel Kaptanlarımız Sedat Gündoğdu ve Halit Eroğlu’ndan çok detaylı bilgiler aldı. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile de görüşen  Vali Deniz, “Altınordu Futbol Kulübü’nde  anlatıldığından daha fazlasını gördük. Ülkemiz ve futbol adına yapılanlar adına gururlandık. Batman’da 100 dönüm bir arazimiz var. İnşallah böyle modern  tesisler  yapıp,  bu toprakların çocuklarına armağan etmek istiyoruz.  Projelendirme aşamasında Altınordu Futbol  Kulübü’nün  katkısını istiyor ve onları yanımızda görmeyi çok önemsiyoruz. Kısa sürede Batman’a bekliyoruz” dedi. 

Özkan da, çocuklarımızın spor yapabilmesi için atılacak her türlü adıma her zaman katkıda bulunduklarını belirterek, “Ordu’dan  Şanlı Urfa’ya, Rize’den Kocaeli’ye kadar birçok kulübe rol model olmak güzel.  Yeter ki yurdumuzun her köşesinde spor tesisleri yapılsın, biz 7 gün, 24 saat destek vermeye hazırız… Sayın Valimiz ve heyetinin İzmir’e gelip, incelemelerde bulunması, bu işe ne kadar çok önem verdiklerini gösteriyor. İnşallah kısa zamanda  Batman’a temel atma törenine geliriz” ifadesini kullandı. 
 • KUPA SINAVI
  ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Tur maçında Pendikspor'la karşılaşacak ekibimiz, İstanbul'a giderek maç saatini beklemeye başladı.
 • HEYECAN DOLU TURNUVA
  U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarınların Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
 • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.