ALTINORDU’muzun son altı sezonda ortaya koyduğu özkaynak modeli , örnek alınmaya devam ediyor.   Avrupa ve ülkemizden birçok kulüp ve üniversite temsilcisinin ziyaret ettiği tesislerimizde yetkililer detaylı incelemelerde bulunurken,  son konuğumuz  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehri  Batman’ın üst düzey yetkilileri oldu. 

Vali Ahmet Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Belediye Başkan Yardımcısı H.Murat Şahin, Turizm İl Müdürü İhsan Arslan’dan oluşan Batman heyeti, ilk olarak Yeşilyurt’ta bulunan Sait Altınordu Yerleşkesi’ni gezdi.  Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’un eşlik ettiği heyeti  Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) Genel Kaptanı Hasip Ertürk ile antrenörlerimiz ve U13 takımımız karşıladı. Tesislerimizde incelemelerde bulunan Vali Ahmet Deniz, daha sonra Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki Altınordu Futbol Meslek Okulu’nu ziyaret ederek, Genel Kaptanlarımız Sedat Gündoğdu ve Halit Eroğlu’ndan çok detaylı bilgiler aldı. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile de görüşen  Vali Deniz, “Altınordu Futbol Kulübü’nde  anlatıldığından daha fazlasını gördük. Ülkemiz ve futbol adına yapılanlar adına gururlandık. Batman’da 100 dönüm bir arazimiz var. İnşallah böyle modern  tesisler  yapıp,  bu toprakların çocuklarına armağan etmek istiyoruz.  Projelendirme aşamasında Altınordu Futbol  Kulübü’nün  katkısını istiyor ve onları yanımızda görmeyi çok önemsiyoruz. Kısa sürede Batman’a bekliyoruz” dedi. 

Özkan da, çocuklarımızın spor yapabilmesi için atılacak her türlü adıma her zaman katkıda bulunduklarını belirterek, “Ordu’dan  Şanlı Urfa’ya, Rize’den Kocaeli’ye kadar birçok kulübe rol model olmak güzel.  Yeter ki yurdumuzun her köşesinde spor tesisleri yapılsın, biz 7 gün, 24 saat destek vermeye hazırız… Sayın Valimiz ve heyetinin İzmir’e gelip, incelemelerde bulunması, bu işe ne kadar çok önem verdiklerini gösteriyor. İnşallah kısa zamanda  Batman’a temel atma törenine geliriz” ifadesini kullandı. 
 • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.