ALTINORDU’muzun son altı sezonda ortaya koyduğu özkaynak modeli , örnek alınmaya devam ediyor.   Avrupa ve ülkemizden birçok kulüp ve üniversite temsilcisinin ziyaret ettiği tesislerimizde yetkililer detaylı incelemelerde bulunurken,  son konuğumuz  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehri  Batman’ın üst düzey yetkilileri oldu. 

Vali Ahmet Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Belediye Başkan Yardımcısı H.Murat Şahin, Turizm İl Müdürü İhsan Arslan’dan oluşan Batman heyeti, ilk olarak Yeşilyurt’ta bulunan Sait Altınordu Yerleşkesi’ni gezdi.  Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’un eşlik ettiği heyeti  Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) Genel Kaptanı Hasip Ertürk ile antrenörlerimiz ve U13 takımımız karşıladı. Tesislerimizde incelemelerde bulunan Vali Ahmet Deniz, daha sonra Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki Altınordu Futbol Meslek Okulu’nu ziyaret ederek, Genel Kaptanlarımız Sedat Gündoğdu ve Halit Eroğlu’ndan çok detaylı bilgiler aldı. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile de görüşen  Vali Deniz, “Altınordu Futbol Kulübü’nde  anlatıldığından daha fazlasını gördük. Ülkemiz ve futbol adına yapılanlar adına gururlandık. Batman’da 100 dönüm bir arazimiz var. İnşallah böyle modern  tesisler  yapıp,  bu toprakların çocuklarına armağan etmek istiyoruz.  Projelendirme aşamasında Altınordu Futbol  Kulübü’nün  katkısını istiyor ve onları yanımızda görmeyi çok önemsiyoruz. Kısa sürede Batman’a bekliyoruz” dedi. 

Özkan da, çocuklarımızın spor yapabilmesi için atılacak her türlü adıma her zaman katkıda bulunduklarını belirterek, “Ordu’dan  Şanlı Urfa’ya, Rize’den Kocaeli’ye kadar birçok kulübe rol model olmak güzel.  Yeter ki yurdumuzun her köşesinde spor tesisleri yapılsın, biz 7 gün, 24 saat destek vermeye hazırız… Sayın Valimiz ve heyetinin İzmir’e gelip, incelemelerde bulunması, bu işe ne kadar çok önem verdiklerini gösteriyor. İnşallah kısa zamanda  Batman’a temel atma törenine geliriz” ifadesini kullandı. 
 • STUTTGART U19:2 – ALTINORDU U18:2
  U18 Takımımız, Almanya'da oynadığı son hazırlık maçında 2-0 geriye düşmesine rağmen Hakkı Peker ve Atalay Yıldırım'ın golleriyle sahadan beraberlikle ayrıldı.
 • GENÇLERİMİZDEN İKİ GOL
  U17 Milli Takımımız, hazırlık maçında Romanya'yı 6-2 yendi. Karşılaşmada futbolcularımız, Barışcan Işık Altunbaş ve Atakan Gündüz 1'er golle skora katkıda bulundu.
 • MADALYA ZENGİNİ FERHAT ARICAN
  ALTINORDU'muzun olimpik cimnastikçisi, kariyeri boyunca kazandığı madalyalarını artık koyacak yer bulamıyor.
 • KALBİMİZ YUSUF AKLAN'DA
  BİR dönem Altınordu forması da giyen Göztepe U17 takımı kalecisine acil şifalar dileriz.
 • ÇALIŞMALARA START VERDİK
  SEZONUN ikinci yarısının ilk maçında Elazığspor ile karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarına başladı
 • ALMANYA'DA FARKLI GALİBİYET:3-0
  AFMO U18 Takımımız, özel maçta Unterhacning U19'u Atalay Yıldırım, Embiya Ayyıldız ve Atalay Gürel'in golleriyle geçti.
 • U12’LERİMİZ 3 PUANI 3 GOLLE ALDI
  ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) ekibimiz, Tire 1922 Spor’u 3-0 mağlup etti.
 • BAYERN MÜNİH U19:3 ALTINORDU U18:1
  AFMO U18 Takımımız FC Bayern Münih ile oynadığı özel maçta tek golümüzü Berkay Görmez attı.
 • U15'LERİMİZ KAZANDI: 2-1
  ALTINORDU Futbol Meslek Okulu (AFMO) U15 takımımız, deplasmanda Antalyaspor'u mağlup etti.
 • ALTINORDU U16:1 – ANTALYA U16:2
  U16 Bölgesel Gelişim Ligi'ndeki ekibimiz, evinde Antalyaspor U16 takımına mağlup oldu.