ALTINORDU’muzun son altı sezonda ortaya koyduğu özkaynak modeli , örnek alınmaya devam ediyor.   Avrupa ve ülkemizden birçok kulüp ve üniversite temsilcisinin ziyaret ettiği tesislerimizde yetkililer detaylı incelemelerde bulunurken,  son konuğumuz  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehri  Batman’ın üst düzey yetkilileri oldu. 

Vali Ahmet Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Belediye Başkan Yardımcısı H.Murat Şahin, Turizm İl Müdürü İhsan Arslan’dan oluşan Batman heyeti, ilk olarak Yeşilyurt’ta bulunan Sait Altınordu Yerleşkesi’ni gezdi.  Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’un eşlik ettiği heyeti  Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) Genel Kaptanı Hasip Ertürk ile antrenörlerimiz ve U13 takımımız karşıladı. Tesislerimizde incelemelerde bulunan Vali Ahmet Deniz, daha sonra Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki Altınordu Futbol Meslek Okulu’nu ziyaret ederek, Genel Kaptanlarımız Sedat Gündoğdu ve Halit Eroğlu’ndan çok detaylı bilgiler aldı. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile de görüşen  Vali Deniz, “Altınordu Futbol Kulübü’nde  anlatıldığından daha fazlasını gördük. Ülkemiz ve futbol adına yapılanlar adına gururlandık. Batman’da 100 dönüm bir arazimiz var. İnşallah böyle modern  tesisler  yapıp,  bu toprakların çocuklarına armağan etmek istiyoruz.  Projelendirme aşamasında Altınordu Futbol  Kulübü’nün  katkısını istiyor ve onları yanımızda görmeyi çok önemsiyoruz. Kısa sürede Batman’a bekliyoruz” dedi. 

Özkan da, çocuklarımızın spor yapabilmesi için atılacak her türlü adıma her zaman katkıda bulunduklarını belirterek, “Ordu’dan  Şanlı Urfa’ya, Rize’den Kocaeli’ye kadar birçok kulübe rol model olmak güzel.  Yeter ki yurdumuzun her köşesinde spor tesisleri yapılsın, biz 7 gün, 24 saat destek vermeye hazırız… Sayın Valimiz ve heyetinin İzmir’e gelip, incelemelerde bulunması, bu işe ne kadar çok önem verdiklerini gösteriyor. İnşallah kısa zamanda  Batman’a temel atma törenine geliriz” ifadesini kullandı. 
 • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • BERKE'YE MİLLİ DAVET
  A Takımımızın kalecisi, Finlandiya'da düzenlenecek UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
 • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
  VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
 • BRAVO ÇOCUKLAR
  VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
 • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
  VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
 • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
  ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.
 • KUPA KADAR DEĞERLİ
  U13, U12, U11 ve U10 takımı sporcularımız 2017-2018 eğitim-öğretim dönemini 27 takdir ve 41 teşekkür ile bitirip şampiyonluk kadar değerli bir performans sergiledi.