ALTINORDU’muzun son altı sezonda ortaya koyduğu özkaynak modeli , örnek alınmaya devam ediyor.   Avrupa ve ülkemizden birçok kulüp ve üniversite temsilcisinin ziyaret ettiği tesislerimizde yetkililer detaylı incelemelerde bulunurken,  son konuğumuz  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehri  Batman’ın üst düzey yetkilileri oldu. 

Vali Ahmet Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Belediye Başkan Yardımcısı H.Murat Şahin, Turizm İl Müdürü İhsan Arslan’dan oluşan Batman heyeti, ilk olarak Yeşilyurt’ta bulunan Sait Altınordu Yerleşkesi’ni gezdi.  Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’un eşlik ettiği heyeti  Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) Genel Kaptanı Hasip Ertürk ile antrenörlerimiz ve U13 takımımız karşıladı. Tesislerimizde incelemelerde bulunan Vali Ahmet Deniz, daha sonra Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki Altınordu Futbol Meslek Okulu’nu ziyaret ederek, Genel Kaptanlarımız Sedat Gündoğdu ve Halit Eroğlu’ndan çok detaylı bilgiler aldı. 

Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile de görüşen  Vali Deniz, “Altınordu Futbol Kulübü’nde  anlatıldığından daha fazlasını gördük. Ülkemiz ve futbol adına yapılanlar adına gururlandık. Batman’da 100 dönüm bir arazimiz var. İnşallah böyle modern  tesisler  yapıp,  bu toprakların çocuklarına armağan etmek istiyoruz.  Projelendirme aşamasında Altınordu Futbol  Kulübü’nün  katkısını istiyor ve onları yanımızda görmeyi çok önemsiyoruz. Kısa sürede Batman’a bekliyoruz” dedi. 

Özkan da, çocuklarımızın spor yapabilmesi için atılacak her türlü adıma her zaman katkıda bulunduklarını belirterek, “Ordu’dan  Şanlı Urfa’ya, Rize’den Kocaeli’ye kadar birçok kulübe rol model olmak güzel.  Yeter ki yurdumuzun her köşesinde spor tesisleri yapılsın, biz 7 gün, 24 saat destek vermeye hazırız… Sayın Valimiz ve heyetinin İzmir’e gelip, incelemelerde bulunması, bu işe ne kadar çok önem verdiklerini gösteriyor. İnşallah kısa zamanda  Batman’a temel atma törenine geliriz” ifadesini kullandı. 
 • U12'LERİMİZ ALMANYA'DA
  ALFA ekibimiz, 7. kez düzenlenecek Weihnachtscup’a katılacak, ayrıca bir dizi özel maça çıkacak.
 • EGE KUPASI İNCELEMESİ
  İNGİLTERE U16 Milli Takım yetkilileri, 14 maçın 10'unun oynayacağı Metin Oktay Tesisleri'nde incelemelerde bulunmak üzere İzmir'e geldi.
 • OĞULCAN'DAN MÜJDELİ HABER
  MENİSKÜS ve kıkırdak sorunu nedeniyle ameliyat olan genç oyuncumuzun, ligin ikinci yarısına yetişeceği açıklandı.
 • DR. ZEREN'E TEŞEKKÜRLER
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan ve İcra Kurulu üyelerimiz, yıllardır kulübümüze önemli destekler veren Op.Dr.Bülent Zeren'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • İTO BAŞKANI ÖZGENER'E ZİYARET
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, İzmir Ticaret Odası Başkanı ve yönetimine, organizasyonumuz ile Uluslararası U12 İzmir Cup hakkında bilgiler verdi.
 • TAKIMIMIZ TAKTİK ÇALIŞTI
  16.hafta maçında Boluspor'la deplasmanda karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarını sürdürüyor...
 • ÜÇ GENCİMİZ 11'DE BAŞLADI
  U18 Millilerimiz Bosna Hersek'i Zagrep'te 2-1 mağlup ederken, gençlerimiz Atakan Gündüz gol attı, Atalay Yıldırım ise ikinci golün asistini yaptı.
 • ALTINORDU'MUZ START VERDİ
  BOLUSPOR ile Pazar günü deplasmanda oynayacağımız maça yönelik hazırlıklara bir günlük iznin ardından başladık.
 • VELİOĞLU UNUTULMADI
  BİR döneme damgasını vuran, unutulmaz futbolcu ve teknik direktörümüz Erkan Velioğlu, vefatının ikinci yılında kabri başında sevenleriyle anıldı.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  Elit U16 Ligi'nde ALFA U16 Takımımız, Osman Burak Destan'ın iki gol attığı maçta Göztepe U16'yı 3-1 yendi.