ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu’nda (AFEK) takımlarındaki çocuklarımız, Karabağlar Fevzi Çakmak Ortaokulu’nda gerçekten çok anlamlı bir Öğretmenler Günü kutlaması yaptı.

U11 ve U13 Takımlarımızda forma giyen çocuklarımızla Sportif Etkinliklerden Kutay Şenli ve Sporcu Özlük İşleri Yöneticimiz Funda Hızlı Atik ile okulda buluşup 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliğine katıldılar. Tüm okuldaki öğretmenlerine renk renk karanfiller verip börek ikram eden çocuklarımız, Okul Müdürü Serkan Kale'ye çiçek takdim etti. Öğretmenlerine teşekkür eden çocuklarımız, böylelikle neşeli, güzel ve anlamlı bir etkinlikte yer almış oldular.

Okul Müdürü Kale, öğrencilerin yaptığı bu jestin herkesi çok mutlu ettiğini söyleyerek, “Her anlamda örnek bir kulüp olan Altınordu’nun davranışı, bizleri gururlandırdı. Öğretmenlerimiz, böyle günlerde kendilerinin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hissettiler. Başta Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 • COŞKU DOLU BİR GÜN
  ÇANAKKALE'de düzenlenen 18 Mart Dostluk Turunuvası'nda futbol dolu bir günü geride bıraktık.
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.