TÜRKİYE Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Altınordu'muzun Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi’nde incelemelerde bulundu. Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelen Kafkas, ilk iş olarak eğitimlerini sürdüren çocuklarla tanıştı, ardından da tesislerde incelemeler yaptı. İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve AFEK İdari Direktörümüz Hasip Ertürk tarafından karşılanan Kafkas, “Altınordu’nun örnek bir kulüp olmasından daha önemlisi, Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın yaptığı yatırımın seviyesidir” dedi. Sait Altınordu Yerleşkesi’nden 6-13 yaş aralığındaki çocukların eğitimiyle ilgili bilgiler alan Kafkas, “Burası, pratikte bilinenlerin uygulamaya geçmiş hali. Altınordu gibi kulüplerin sayısının artması çok önemli. Bu modelin örnek alınması ve incelenmesi gerekir” diye konuştu. Kafkas, Altınordu’nun kendi gençleriyle bir an önce Süper Lig’e yükselip modelin tam anlamıyla başarıya ulaşmasını da diledi.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Kafkas ile TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü ArGe ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or’a Altınordu forması hediye etti. Kafkas ile Or, daha sonra Altınordu’nun Torbalı, Selçuk ve Kuşadası’ndaki tesislerine geçerek oralarda da incelemelerde bulundu.
 • BURAK İNCE ADAY KADRODA
  AFMO U15 Takımında yer alan futbolcumuz Burak İnce, U14 Milli Takımımızın Antalya'da yapacağı hazırlık kampı aday kadrosuna çağrıldı.
 • TAHA'YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
  SOL dizinden ameliyat olan geç kalecimizi hastanede ziyaret ederek moral verdik.
 • HAZIRLIKLARIMIZ TEMPOLU SÜRÜYOR
  ALTINORDU'muz, Elazığspor maçına yönelik çalışmalarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
 • STUTTGART U19:2 – ALTINORDU U18:2
  U18 Takımımız, Almanya'da oynadığı son hazırlık maçında 2-0 geriye düşmesine rağmen Hakkı Peker ve Atalay Yıldırım'ın golleriyle sahadan beraberlikle ayrıldı.
 • GENÇLERİMİZDEN İKİ GOL
  U17 Milli Takımımız, hazırlık maçında Romanya'yı 6-2 yendi. Karşılaşmada futbolcularımız, Barışcan Işık Altunbaş ve Atakan Gündüz 1'er golle skora katkıda bulundu.
 • MADALYA ZENGİNİ FERHAT ARICAN
  ALTINORDU'muzun olimpik cimnastikçisi, kariyeri boyunca kazandığı madalyalarını artık koyacak yer bulamıyor.
 • KALBİMİZ YUSUF AKLAN'DA
  BİR dönem Altınordu forması da giyen Göztepe U17 takımı kalecisine acil şifalar dileriz.
 • ÇALIŞMALARA START VERDİK
  SEZONUN ikinci yarısının ilk maçında Elazığspor ile karşılaşacak ekibimiz, hazırlıklarına başladı
 • ALMANYA'DA FARKLI GALİBİYET:3-0
  AFMO U18 Takımımız, özel maçta Unterhacning U19'u Atalay Yıldırım, Embiya Ayyıldız ve Atalay Gürel'in golleriyle geçti.
 • U12’LERİMİZ 3 PUANI 3 GOLLE ALDI
  ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) ekibimiz, Tire 1922 Spor’u 3-0 mağlup etti.