TÜRKİYE Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Altınordu'muzun Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi’nde incelemelerde bulundu. Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelen Kafkas, ilk iş olarak eğitimlerini sürdüren çocuklarla tanıştı, ardından da tesislerde incelemeler yaptı. İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve AFEK İdari Direktörümüz Hasip Ertürk tarafından karşılanan Kafkas, “Altınordu’nun örnek bir kulüp olmasından daha önemlisi, Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın yaptığı yatırımın seviyesidir” dedi. Sait Altınordu Yerleşkesi’nden 6-13 yaş aralığındaki çocukların eğitimiyle ilgili bilgiler alan Kafkas, “Burası, pratikte bilinenlerin uygulamaya geçmiş hali. Altınordu gibi kulüplerin sayısının artması çok önemli. Bu modelin örnek alınması ve incelenmesi gerekir” diye konuştu. Kafkas, Altınordu’nun kendi gençleriyle bir an önce Süper Lig’e yükselip modelin tam anlamıyla başarıya ulaşmasını da diledi.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Kafkas ile TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü ArGe ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or’a Altınordu forması hediye etti. Kafkas ile Or, daha sonra Altınordu’nun Torbalı, Selçuk ve Kuşadası’ndaki tesislerine geçerek oralarda da incelemelerde bulundu.
 • KUPA SINAVI
  ZİRAAT Türkiye Kupası 3. Tur maçında Pendikspor'la karşılaşacak ekibimiz, İstanbul'a giderek maç saatini beklemeye başladı.
 • HEYECAN DOLU TURNUVA
  U12 Takımımız, Şehit Eren Bülbül Yarınların Yıldızları U12 Elit Cup'ta birbirinden heyecanlı maçlar oynarken, turnuvayı 5. sırada tamamladı.
 • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.