TÜRKİYE Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Altınordu'muzun Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Yerleşkesi’nde incelemelerde bulundu. Başkanımız Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelen Kafkas, ilk iş olarak eğitimlerini sürdüren çocuklarla tanıştı, ardından da tesislerde incelemeler yaptı. İcra Kurulu Üyemiz Ali Ergöçmez, Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve AFEK İdari Direktörümüz Hasip Ertürk tarafından karşılanan Kafkas, “Altınordu’nun örnek bir kulüp olmasından daha önemlisi, Başkan Seyit Mehmet Özkan’ın yaptığı yatırımın seviyesidir” dedi. Sait Altınordu Yerleşkesi’nden 6-13 yaş aralığındaki çocukların eğitimiyle ilgili bilgiler alan Kafkas, “Burası, pratikte bilinenlerin uygulamaya geçmiş hali. Altınordu gibi kulüplerin sayısının artması çok önemli. Bu modelin örnek alınması ve incelenmesi gerekir” diye konuştu. Kafkas, Altınordu’nun kendi gençleriyle bir an önce Süper Lig’e yükselip modelin tam anlamıyla başarıya ulaşmasını da diledi.  Başkanımız Seyit Mehmet Özkan, Kafkas ile TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü ArGe ve Projeler Koordinatörü Dr. Erden Or’a Altınordu forması hediye etti. Kafkas ile Or, daha sonra Altınordu’nun Torbalı, Selçuk ve Kuşadası’ndaki tesislerine geçerek oralarda da incelemelerde bulundu.
 • MİLLİLERİMİZ YENİLDİ
  U18 Takımımız, İspanya'da düzenlenen Akdeniz Oyunları'ndaki ilk maçında Fransa'ya 1-0 mağlup olurken, gençlerimiz Onur Taha Takır, Berkay Görmez ve Şahan Akyüz forma giydi.
 • İKİ'DE İKİ YAPTIK:4-0
  U13 Takımımız, İzmir ASKF final grubu maçında Kemalpaşa 1923'ü farklı yenerek şampiyonluğa çok yaklaştı.
 • COŞKUYLA SONA ERDİ
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızın düzenlediği "İstanbul Bölgesel Futbol Okulu" turnuvasında 82 maç yapan miniklerimiz, futbol dolu üç gün geçirdi.
 • FUTBOL ŞÖLENİ SÜRÜYOR
  FUTBOL Okulu öğrencilerimiz Yaza Merhaba Turnuvası'nda birbirinden heyecanlı maçlara çıkıyor.
 • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
 • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
  VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
 • BRAVO ÇOCUKLAR
  VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.