TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 3-3 sona eren Akın Çorap Giresunspor maçından sonra yaptığı açıklamada çok farklı iki yarının yaşandığını söyledi.

“İlk 45 dakikada savunma ve hücum anlamında her şeyin en iyisini yaptık” diyen Eroğlu, “Bunun karşılığı olarak da 2-0 öne geçtik. Fakat ikinci devreye daha istediklerimiz yapma fırsatı bulamadan kalemizde iki gol görünce dengemizi kaybettik. Bu esnada rakibin üçüncü golü de geldi. Genç ve skoru koruma tecrübesizliği yaşayan bir ekibiz. Üçüncü golden sonra bu ruh halinden kurtulunca yeniden dengeyi kurup maçı 3-3 yaptık. Bu dakikadan sonra kazanabileceğimiz pozisyonlar da yakaladık. Futbolseverlere güzel bir 90 dakika izlettiğimizi düşünüyorum” dedi. 

Kalecimiz Berke Özer ise 90 dakika içinde adeta gece ile gündüzü yaşadığımızı vurgulayarak, “İlk yarıda 2-0 skor üstünlüğünü yakaladık ve gerçekten çok iyi oynadık. İkinci devrenin hemen başındaki goller ise adeta gece gibi üzerimize gelmeye başladı.  Bu maçı kaybedebilirdik de. Erdoğan Yeşilyurt’un attığı ol ise tesellimiz oldu. Ancak bu maç tempomuz ve kazanma arzumuzla ilerisi için olumlu sinyaller verdi” diye konuştu. 
 • FUTBOL KEYFİ SÜRÜYOR
  İSMET Orhunbilge Futbol Okulu Mart 2 Turnuvası etkinliğinde birbirinden heyecanlı 67 maç yapılırken, öğrencilerimiz fileleri 408 kez havalandırdı.
 • ÖZKAN: HEPSİ BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
  BAŞKANIMIZ, Bakü'de Dünya 3.'sü olan Ferhat Arıcan ile Şavkarlı Dünya 2.'si İbrahim Çolak ve antrenörleri ile İsmail Göktekin'i tebrik edip "Hepsi bu toprakların çocukları" dedi.
 • U16'LARIMIZ RUSYA YOLCUSU
  ALTINORDU Futbol Meslek Lisesi (AFML) U16 Takımımız, Rusya'nın Krasnodar şehrindeki Sergey Vakhrushev Turnuvası'na katılacak.
 • BUGÜN ALDIĞIMIZ HER NEFES...
  BUGÜN aldığımız her nefes, 103 yıl önce verilmiş son nefes sayesindedir...
 • GENÇ BEYİNLERE ALTIN ÖĞÜTLER
  BAŞKANIMIZ Özkan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi'ne konuk olup Yönetim&Liderlik Zirvesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
 • ŞÜKRAN, MİNNET VE SAYGIYLA
  ÇANAKKALE Zaferi'nin 103. yılında şehitlerimizi bir kez daha anıyoruz...
 • FERHAT ARICAN DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ
  ARTİSTİK Cimnastik Dünya Kupası'nda milli cimnastikçimiz, Ferhat Arıcan, paralel aletinde bronz madalyanın sahibi oldu.
 • GÖLCÜK'DE FUTBOL DOLU GÜN...
  U12 Turnuvası'nda grup maçlarındaki dört maçını da kazanan takımımız, Galatasaray'a yarı finalde 1-0'la takıldı ve final serisine kalma şansını kaybetti.
 • "KAZANMAYI ÖĞRENDİK"
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, son 11 maçın dokuzunda üç puan aldıklarının altını çizerek, "Kalan 6 maç için de hedefimiz galibiyet" dedi.
 • ALTINORDU'MUZ:1 - GÖZTEPE:1
  U16 Elit Ligi'nde İzmir ekibiyle sahamızda berabere kaldık, liderliği sürdürdük.