ALTINORDU'MUZ: 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR: 3

SAHA: Metin Oktay Yerleşkesi - Gündüz Tekin Onay Sahası
HAKEMLER: Yiğit Arslan, Hüseyin Aylak, Bersan Duran
ALTINORDU: Ozan Can Oruç (Dk.46 Berke Özer) - Musa Caner Aktaş, Hakkı Peker, Seydi Kayasoy (Dk.46 Yusuf Yalçın Arslan) (Dk.48 Rıdvan Özdemir), Uğur Arslan Kuru, Oğulcan Ülgün, Serkan Göksu (Dk.72 Berk Erel), Murat Uçar, Erdoğan Yeşilyurt (Dk.72 Enis Durak), Barış Alıcı, Mirkan Aydın (Dk.52 Fatih Aktay)
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR: Fatih Öztürk – Eray Ataseven (Dk.77 Batınalp Tuncel), Miguel Costa (Dk.46 Onur Ayık), Sergio Antonio (Dk.46 Aykut Çeviker), Orhan Taşdelen (Dk.83 Fahrettin Topaç), Caner Osmanpaşa (Dk.46 Mustafa Yumlu), Kadir Keleş (Dk.72 Gökmen Aydoğdu), Alexander Larsson (Dk.46 Muğdat Çelik), Soner Aydoğdu (Dk.46 Helder Barbosa) , Paulo Henrique (Dk.46 Ioan Hora), Marvin Emnes (Dk.72 İlke Nelik)
GOLLER: Dk.55 Helder Barbosa, Dk.80 Muğdat Çelik, Dk.85 Ioan Hora (Teleset Mobilya Akhisarspor)
SARI KARTLAR: Dk.40 Oğulcan Ülgün, Dk.50 Rıdvan Özdemir (Altınordu), Dk.47 Helder Barbosa, Dk.90 Batınalp Tuncel (Teleset Mobilya Akhisarspor)

ALTINORDU'muz, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Süper Lig temsilcisi Teleset Mobilya Akhisarspor ile oynadığı özel maçta rakibine 3-0 mağlup oldu. 

16. dakikada Musa Caner Aktaş, sağ kanattan ceza sahası içerisindeki Mirkan Aydın'a ortaladı, ancak Akhisarspor savunması topu uzaklaştırdı.
19. dakikada sol kanattan Kadir Keleş sıfıra inderek kesti, Marvin Emnes'ten önce kaleci Ozan Can Oruç topa sahip oldu.
22. dakikada Hakkı Peker sol kanattan ters kanata uzun top gönderdi. Barış Alıcı topla buluşur buluşmaz ara pasında Caner'i gördü. Bu oyuncunun sert şutu direk yanından auta gitti.
31. dakikada Miguel Costa sağ kanattan içeri kesti yine Marvin Emnes'ten önce kaleci Ozan Can Oruç topa sahip oldu.
33. dakikada Murat Uçar'ın orta sahadan gönderdiği uzun topla buluşan Caner Aktaş içeri ortaladı. Erdoğan'ı geçen meşin yuvarlağı Mirkan Aydın'dan önce hamle yapan Akhisarspor savunması uzaklaştırdı.
36. dakikada Murat Uçar'ın ara pasında Erdoğan Yeşilyurt kaleyi cepheden görüp vurru, top kaleci Fath Öztürk'te kaldı.
38. dakikada Soner'in kullandığı kornerden gelen topa yay üzerinde Sergio Antonio vurdu, çizgi üzerinde Hakkı Peker mutlak golü önledi.
44. dakikada Caner Aktaş'ın sağ kanattan kullandığı serbest vuruştan gelen topa ceza sahası içerisinde Mirkan Aydın kafayı vurdu, üstten aut.
54. dakikada Aykut Çeviker'in uzun pasında topla buluşan Muğdat Çelik gelişine vurdu, üstten aut.
55. dakikada Altınordu savunmasının pas hatasında topla buluşan Helder Barbosa takımını 1-0 öne geçirdi.
60. dakikada sol kanattan Erdoğan'ın pasında topla buluşan Barış Alıcı, ceza sahası içerisinde rakibinden sıyrıldı, sol ayağıyla plasesinde meşin yuvarlak direkten döndü.
69. dakikada Ioan Hora, ceza sahasında Uğur Arslan Kuru'nun müdahalesinde yerde kaldı ve hakem paneltı noktasının gösterdi. Topun başına geçen Muğdat Çelik meşin yuvarlağı dışarıya gönderdi.
70. dakikada kornerden gelen topa ön Muğdat Çelik kafayı vurdu, az farkla yandan aut.
80. dakikada Batınalp Tuncel'in ara pasında Muğdat Berke Özer ile karşı karşıya kaldı. Bu oyuncunun düzgün vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu:0-2.
85. dakikada gelişen hızlı hücumda Muğdat soldan arka direğe gönderdi, Ioan Hora müsait pozisyonda meşin yuvarlağı ağlara gönderdi: 0-3.



  • MİLLİLERİMİZ YENİLDİ
    U18 Takımımız, İspanya'da düzenlenen Akdeniz Oyunları'ndaki ilk maçında Fransa'ya 1-0 mağlup olurken, gençlerimiz Onur Taha Takır, Berkay Görmez ve Şahan Akyüz forma giydi.
  • İKİ'DE İKİ YAPTIK:4-0
    U13 Takımımız, İzmir ASKF final grubu maçında Kemalpaşa 1923'ü farklı yenerek şampiyonluğa çok yaklaştı.
  • COŞKUYLA SONA ERDİ
    ALTINORDU Futbol Okulları'mızın düzenlediği "İstanbul Bölgesel Futbol Okulu" turnuvasında 82 maç yapan miniklerimiz, futbol dolu üç gün geçirdi.
  • FUTBOL ŞÖLENİ SÜRÜYOR
    FUTBOL Okulu öğrencilerimiz Yaza Merhaba Turnuvası'nda birbirinden heyecanlı maçlara çıkıyor.
  • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
    TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
  • İYİ BAŞLADIK: 3-1
    İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
  • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
    ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
  • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
    U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
  • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
    VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
  • BRAVO ÇOCUKLAR
    VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.