ELİT U19 Ligi 2.hafta erteleme maçında Altınordu Futbol Meslek Okulu (AFMO) U19 Takımımız, sahasında MKE Ankaragücü U19'u 4-0'lık skorla mağlup etti. Metin
Oktay Yerleşkesi'ndeki sahamız Serpil Hamdi Tüzün'de oynanan karşılaşmada gollerimizi 55. dakikada Egehan Gök, 56'da Onur Taha Takır, 88'de Ulaş Girgin ve 90+3'te ise Gökberk Efe kaydetti.

Ekibimiz sahada Muhammet Taha Tepe – Berkay Tekin, Hakkı Peker, Şahan Akyüz, Aykut Çolakoğlu, Metehan Yılmaz, Onur Taha Takır, Egehan Gök, Berkay Taşkın (Dk.86 Berkehan Biçer), Atalay Yıldırım (Dk.82 Ulaş Girgin) ve Embiya Ayyıldız (Dk.68 Gökberk Efe) kadrosuyla mücadele etti.


MAÇTAN POZİSYONLAR

5. dakikada Atalay Yıldırım, ceza sahası sol çaprazından sert vurdu, top auta gitti.

41. dakikada Egehan Gök ceza sahası dışından kaleyi gördü, ancak meşin yuvarlak az farkla auta çıktı.

45. dakikada Egehan Gök, bu kez ceza sahası çizgisi üzerinden vurdu, ancak top direğin yanından yine auta gitti.

55. dakikada kazanılan serbest vuruşu Egehan Gök kullandı ve topu filelerle buluşturdu: 1-0.

56. dakikada sol kanattan Berkin Taşkın soldan içeriye çıkardı, Onur Taha Takır uygun durumda topu ağlara gönderdi: 2-0.

72. dakikada sağ kanattan Onur Taha Takır sıfıra kadar inip arka diğere kesti, Atalay Yıldırım'ın
şutu yan direkten döndü, Berkin Taşkın tamamladı, ancak top auta gitti.

88. dakikada sağ kanattan Berkay Tekin'in pasını iyi kontrol eden Ulaş Girgin, topu kalecinin
solundan ağlara gönderdi:3-0.

90+3. dakikada Hakkı Peker sol çaprazdan içeri girer girmez ortaladı, topu önünde bulan Gökberk Efe düzgün bir vuruşla ağları gördü: 4-0.




  • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
    ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
  • BERKE'YE MİLLİ DAVET
    A Takımımızın kalecisi, Finlandiya'da düzenlenecek UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.
  • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
    U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
  • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
    VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
  • BRAVO ÇOCUKLAR
    VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
  • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
    VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
  • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
    ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.
  • KUPA KADAR DEĞERLİ
    U13, U12, U11 ve U10 takımı sporcularımız 2017-2018 eğitim-öğretim dönemini 27 takdir ve 41 teşekkür ile bitirip şampiyonluk kadar değerli bir performans sergiledi.
  • HOŞ GELDİN MEHMET ENES
    GEÇEN sezon Manisaspor forması giyen 25 yaşındaki stoper ile iki yıllık sözleşme imzaladık.
  • AKDENİZ'DE 5 ALTINORDULU
    İSPANYA'da yapılacak olan Tarragona 2018 Akdeniz Oyunları Milli Takım aday kadrosuna Berke Özer, Berkehan Biçer, Onur Taha Takır, Şahan Akyüz ve Berkay Görmez çağrıldı.