ALTINORDU'muzun düzenlediği Muğla Cup, futbol dolu anlara sahne oldu. 2006-2007-2008-2009 doğumlu futbol okulu öğrencilerimiz, Muğla Menteşe Kötekli Sahası'nda toplam 58 maç yaptı. 37 takımın yer aldığı organizasyonda 600 öğrencimiz, futbol dolu iki gün geçirirken, coşkulu ve tempolu maçlar yaptı. 

Muğla Cup'a, futbol okullarımızdan Muğla  ABFO, Milas ABFO, Ortaca ABFO, Datça ABFO, Fethiye ABFO, Bodrum ABFO, Çine ABFO, Yeşilyurt ABFO ve Alsancak ABFO takımları katıldı. Birbirinden keyifli maçların oynandığı organizasyonda, çocuklarımızın ortaya koyduğu mücadele velilerden tam not aldı.

Öğrencilerimizin gelişimlerini takip etmek açısından bu tarz organizasyonların önemine değinen Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan, “Öğrencilerimizin gelişimlerini takip ederek, okullarımız arasındaki kaynaşmayı bu tip turnuvalarla arttırıyoruz. Çocuklarımızın geleceği açısından farklı okullardaki arkadaşlarıyla ne kadar çok maç yaparlarsa onların gelişimi için o kadar iyi olduğunu düşünüyoruz. Her ay bu organizasyonları başka bölge futbol okullarımızda geliştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.  • ALKIŞLAR U13'LERİMİZE
  İZMİR ASKF Final Grubu son maçında Denizspor'u 2-0 yenen çocuklarımız şampiyon oldu.
 • FORMANIN YOLU AFO’DAN GEÇER !
  Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, Altınordu A Takımı’nın tamamı futbol okulu öğrencilerimizden oluşacak” diye konuştu.
 • MİLLİLERİMİZ YENİLDİ
  U18 Takımımız, İspanya'da düzenlenen Akdeniz Oyunları'ndaki ilk maçında Fransa'ya 1-0 mağlup olurken, gençlerimiz Onur Taha Takır, Berkay Görmez ve Şahan Akyüz forma giydi.
 • İKİ'DE İKİ YAPTIK:4-0
  U13 Takımımız, İzmir ASKF final grubu maçında Kemalpaşa 1923'ü farklı yenerek şampiyonluğa çok yaklaştı.
 • COŞKUYLA SONA ERDİ
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızın düzenlediği "İstanbul Bölgesel Futbol Okulu" turnuvasında 82 maç yapan miniklerimiz, futbol dolu üç gün geçirdi.
 • FUTBOL ŞÖLENİ SÜRÜYOR
  FUTBOL Okulu öğrencilerimiz Yaza Merhaba Turnuvası'nda birbirinden heyecanlı maçlara çıkıyor.
 • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
  TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
 • İYİ BAŞLADIK: 3-1
  İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
 • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
  ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
 • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
  U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.