ALTINORDU'muzun düzenlediği Muğla Cup, futbol dolu anlara sahne oldu. 2006-2007-2008-2009 doğumlu futbol okulu öğrencilerimiz, Muğla Menteşe Kötekli Sahası'nda toplam 58 maç yaptı. 37 takımın yer aldığı organizasyonda 600 öğrencimiz, futbol dolu iki gün geçirirken, coşkulu ve tempolu maçlar yaptı. 

Muğla Cup'a, futbol okullarımızdan Muğla  ABFO, Milas ABFO, Ortaca ABFO, Datça ABFO, Fethiye ABFO, Bodrum ABFO, Çine ABFO, Yeşilyurt ABFO ve Alsancak ABFO takımları katıldı. Birbirinden keyifli maçların oynandığı organizasyonda, çocuklarımızın ortaya koyduğu mücadele velilerden tam not aldı.

Öğrencilerimizin gelişimlerini takip etmek açısından bu tarz organizasyonların önemine değinen Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan, “Öğrencilerimizin gelişimlerini takip ederek, okullarımız arasındaki kaynaşmayı bu tip turnuvalarla arttırıyoruz. Çocuklarımızın geleceği açısından farklı okullardaki arkadaşlarıyla ne kadar çok maç yaparlarsa onların gelişimi için o kadar iyi olduğunu düşünüyoruz. Her ay bu organizasyonları başka bölge futbol okullarımızda geliştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.  • ÇOCUKLARLA GÜZEL BİR GÜN
  ALTINORDU Futbol Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Pınargücü’nü ziyaret ederken oynadığımız iki hazırlık maçını takip etti.
 • ALTINORDU'MUZ:0 GÖZTEPE:1
  ELİT U15 Ligi'nde bir topumuzun direkten döndüğü maçta rakibimize tek golle kaybettik.
 • U16'LAR FARKLI YENİLDİ
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U16 takımımız, deplasmanda Göztepe U16'ya 3-0 mağlup oldu.
 • U14'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U14 takımımız, evinde Göztepe ile 1-1 berabere kaldı.
 • MANİSASPOR:2 - NİĞDE ANADOLU FK: 3
  HAZIRLAYICI takımımız, 2-0 geriye düştüğü Manisaspor karşısında, Musa Caner Aktaş'ın iki ve İsmail Güven'in son dakikada attığı golle sahadan üç puanla ayrıldı.
 • U18'LERİMİZ BERABERE KALDI:1-1
  ELİT U19 B Ligi'ndeki 6. hafta maçında Adana Demirspor U19 ile deplasmanda oynadığımız maçtan eşitlikle döndük.
 • ÜÇ GOL ÜÇ PUAN: 3-1
  ALFA U17 takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Adana Demirspor U17'yi 3-1 yenerek galibiyete uzandı.
 • MİLLİ GURUR
  U17 Milli Takımımız, İrlanda Cumhuriyeti ile oynadığı ikinci hazırlık maçında 4-1 mağlup oldu. Oyuncularımız, Rahmi Salih Kaya, Salih Kavrazlı ve Polat Abay ilk 11'de sahaya çıktı.
 • PENDİK CUP BAŞLIYOR
  ALFA U12 takımımız, Yarınların Yıldızları Turnuvası'nda oynamak üzere İstanbul'a hareket etti.
 • EROĞLU: TAKIM KİMLİĞİMİZİ BULMALIYIZ
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 1-0 kaybettiğimizi Adana Demirspor maçını değerlendirdi.