ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U12 takımımız Ankara'da düzenlenecek Çayyoluspor Mehmet Dilber U12 Turnuvası'nda mücadele edecek. Cumartesi günü başlayacak turnuva Pazar günü sona erecek. 

AFEK Genel Kaptanı Hasib Ertürk, U12 Takım Antrenörü Murat Özkütükçü, performans antrenörü Anıl Muştu, kaleci antrenörü Onur Lale'nin bulunduğu kafilemizde, Talha Kurtiş, Cemil Arda Sakınmaz, Ahmet Kartal Dede, Ozan Şafak Canik, Yiğit Alp Özkurt, Deha Bayramoğlu, Aybars Gök, Atacem Karakıvrak, Batuhan Güner, Tibet Durakçay, Arda Karaca, Onuralp Çevikkan, Muharrem Çizgili, Fırat Başkaya, Ensar Sultansuyu, Ege Arslan, Batuhan Pınarlı, Emir Erkul, Kerim Göle, Doruk Paflak, Emir Enes Araz, Furkan Emin Kaçmaz yer alıyor.

Maç programımız şu şekilde:

Cumartesi 

16.00 Konyaspor - Altınordu
16.45 Altınordu - Galatasaray

Pazar

13.30 Altınordu - Çayyoluspor
14.15 Altınordu - Yaşamkent İlkerspor




  • KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
    TÜRKİYE'de 7000'i aşkın bölge futbol okulu öğrencisi olan Altınordu'muzun, birincisini düzenlediği İstanbul Bölgesel Futbol Okulu turnuvasının ikinci günü sona erdi.
  • İYİ BAŞLADIK: 3-1
    İZMİR ASKF Ligi final grubu ilk maçında 37 dakika 10 kişi oynayan U13 Takımımız, Göztepe'yi mağlup etti.
  • İSTANBUL'DA DEV TURNUVA
    ALTINORDU Futbol Okullarımızda eğitim gören çocuklarımız, 1. Bölgesel Futbol Okulu turnuvası için İstanbul'da bir araya geldi.
  • BERKE'YE MİLLİ DAVET
    A Takımımızın kalecisi, Finlandiya'da düzenlenecek UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde mücadele edecek U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna davet edildi.
  • TURA VEDA GÖZYAŞLARI...
    U13 takımımız, Volkswagen Junior Master Cup'ta müthiş oynadığı maçta Verona'ya son dakikalarda gelen golle yenilip ilk iki şansını kaybedince gözyaşlarına hakim olamadı.
  • U10'LARIMIZ TECRÜBE KAZANDI
    VİYANA'da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta takımımız, 128 takım içerisinde 23. oldu.
  • BRAVO ÇOCUKLAR
    VİYANA’da düzenlenen Champions Trophy Cup'ta grup maçlarını 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi ile tamamlayan U10 Takımımız, Dünya devi kulüplerin olduğu final grubu'na yükseldi.
  • BERLİN'DE ŞANSIMIZ DEVAM
    VOLKSWAGEN Junior Master Cup ilk günü 3 maçta 4 puanla geçtik ve ilk iki takım arasına girme şansımızı koruduk
  • VOLKSWAGEN CUP'TA A GRUBU'NDAYIZ
    ÜLKEMİZİ temsil eden U13 takımımız, ilk turda Verona, Hertha Berlin, Belvedere, Real Jose ve Americo ile karşılaşacak.
  • KUPA KADAR DEĞERLİ
    U13, U12, U11 ve U10 takımı sporcularımız 2017-2018 eğitim-öğretim dönemini 27 takdir ve 41 teşekkür ile bitirip şampiyonluk kadar değerli bir performans sergiledi.