ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U12 takımımız, Pendikspor ve Pendik Belediyesi'nin düzenlediği Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz U12 Elit Cup'ta mücadele edecek. Pazar günü Pendikspor Çınardere Tesisleri'nde yapılaçak tek günlük turnuvada Altınordu'muzun yanı sıra Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor, Osmanlıspor, Başakşehir, Balıkesir, Pendikspor, Sarıyerspor ve Ümraniyespor takımları yer alıyor.

AFEK Genel Kaptanımız Hasip Ertürk, U12 Antrenörümüz Murat Özkütükçü, Performans Antrenörümüz Anıl Muştu, Kaleci Antrenörümüz Kadir Evcin'in bulunduğu kafilemizde, futbolcularımızdan Onuralp Çevikkan, Muharrem Çizgili, Fırat Başkaya, Ensar Sultansuyu, Ege Arslan, Batuhan Pınarlı, Emir Erkul, Kerim Göle, Doruk Paflak, Emin Enes Aras, Furkan Emin Kaçmaz, Talha Kurtiş, Cemil Arda Sakınmaz, Arda Kartaldede, Ozan Şafak Canik, Yiğitalp Özkurt, Deha Bayramoğlu, Aybars Gök, Atacem Karakıvrak, Batuhan Güner, Arda Karaca, Kerem Matışlı ve Tibet Durakçay yer alıyor.

Maç programımız şu şekilde:

9:30

Beşiktaş - Altınordu

Altınordu – Sarıyerspor


13:00

Osmanlıspor – Altınordu

Altınordu - Pendikspor




  • VELİLERİMİZE ÇOK ÖNEMLİ DUYURU
    SELÇUK ve Kuşadası'ndaki futbol okullarımız, 24 Şubat Cumartesi sabahından itibaren artık Altınordu İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde eğitim verecektir.
  • DÜELLO BİZİM: 4-3
    U14 Takımımız Almanya'daki ilk hazırlık maçında VFB Stuttgart'ı mağlup etti.
  • GAZİANTEP'E HAZIRIZ
    ALTINORDU'muz salı günü deplasmanda oynayacağı maçın İzmir'deki son çalışmasını yaptı.
  • BORNOVA'DA FUTBOL ŞÖLENİ
    ALTINORDU'muzun hafta sonunda düzenlediği futbol okulu turnuvasında 750 öğrenci 112 karşılaşmaya çıktı.
  • U18'LERİMİZDEN GOL ŞOV:6-0
    ELİT U19 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Samsunspor'u rahat geçti, liderliğini sürdürdü.
  • U12'LER FARKA KOŞTU:6-0
    ALTINORDU Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U12 Takımımız, Bergama Belediyespor'u Batuhan Güner (3), Tibet Durakçay, Kerim Göle ve Batuhan Pınarlı'nın golleriyle mağlup etti.
  • U17'LERİMİZ 4-1 KAZANDI
    ELİT U17 Ligi'nde mücadele eden takımımız, Samsunspor'u farklı yenmesini bildi.
  • U16'LARIMIZ GALİP:3-1
    U16 Elit Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, evinde oynadığı Teleset Mobilya Akhisarspor maçını kazanıp, liderliğini sürdürdü.
  • U15'LERİMİZ FIRTINA GİBİ: 5-1
    ELİT U15 Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, Teleset Mobilya Akhisarspor'u etkili oyunuyla farklı yendi.
  • FİNALE DOĞRU ADIM ADIM
    U13 takımı oyuncularımızın forma giydiği Fevzi Çakmak Ortaokulu, Türkiye Finalleri grup maçlarına kaldı.