ÇAYKUR Rizespor'un kulüp başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde Altınordu'muzun Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile düzenlediği basın  toplantısında, Altınordu modelini Rize'ye taşımak istediklerini belirtti. "Çaykur Rizespor'un altyapı hamlesini, şampiyonluk kadar önemsiyoruz” vurgusunu yapan  Yardımcı, “Büyük  hayalimizin yarısı lig sonunda şampiyonluk hevesi ise diğer yarısı da altyapı  tesisleşmesidir. Bunu mutlaka hayata geçirmek istiyoruz." dedi.
Altyapı çalışmalarına ilişkin Altınordu ile iş birliği başlattıklarını  ifade eden Yardımcı, "Bu dostluk temelinin başlangıcıdır. Uzun vadede iyi işler  yapmak amacındayız. Gençlerin önünü açmak istiyoruz." diye konuştu.
 
ÖZKAN: RİZE'NİN GELECEĞİNİ İYİ GÖRÜYORUM
Başkanımız Seyit  Mehmet Özkan, Çaykur Rizespor'un altyapıda yeni bir hamle yapma  arifesinde olduğunu söyledi.
Çaykur Rizespor'un, Süper Lig mücadelesi verirken öz kaynak modeline  dönmeye gayret gösterdiğine dikkati çeken Özkan, "Bilgi birikimimizi tüm vatana  olduğu gibi Rize'ye de aktarmaya geldim. Rize'nin spor kültürü var. Tesisleri son  derece güzel. Sahaların yönünün değiştirilerek yeni saha oluşturma çalışması,  sosyal tesis çalışması var. Bu konulara ilişkin düşüncelerimizi yöneticilere  aktardık. Rize'nin geleceğini iyi görüyorum." değerlendirmesinde bulundu.
Özkan, Türk futbolunda öz kaynaklara güvenilmesi gerektiğini  vurgulayarak, şöyle devam etti:
"Profesyonel, yetenekli oyuncular yurt dışından gelecek ama tamamı  ithale dayalı futbolu hiç kimse istemiyor. Bizim, 30 milyonluk genç enerjimizi,  kinetik enerjiye dönüştürmemiz gerekiyor. Bu iş, biz büyükleri ilgilendiriyor.  Her şeyi devletten beklememeliyiz. Bu toprakların çocuklarına imkan sağlamalı ve  onlara güvenmeliyiz. Gençlerimizin, Avrupa'daki yaşıtları ile aynı başarıyı  yakalayacağına inandığımız için bu yola çıktık. Bu ilkeyi delmemek için yabancı  oyuncu almıyoruz." • YOL ARKADAŞLIĞI İÇİN TEŞEKKÜRLER
  PETROL Ofisi ile bundan bir yıl önce çıktığımız yolculukta bir yılı geride bıraktık.
 • AFO'DA FUTBOL COŞKUSU BITMEZ
  ALTINORDU Futbol Okulları'mızın organize ettiği 29 Ekim Turnuvası'nın 3.etabı 500 öğrencimizin katılımıyla devam ediyor.
 • U18'LERİMİZ PUANLARI PAYLAŞTI:2-2
  ELİT U19 Ligi'nde bir yaş küçük kadrosuyla mücadele eden U18 Takımımız, Eskişehirspor U19'la berabere kaldı.
 • U17'LER ÜÇ ATTI ÜÇ ALDI
  ALFA U17 Takımımız, U17 Elit B Ligi'nde deplasmanda Eskişehirspor'u Enis Destan, Yiğit Emre Çeltik ve Tunahan Öztürk'ün golleriyle mağlup etti.
 • A TAKIMIMIZDA KAHVALTI KEYFİ
  ALTINORDU'muz, Pazartesi günü Eskişehirspor maçı öncesinde Kuşadası'ndaki Pişi Restaurant'ta kahvaltı yaptı.
 • U12'LERİMİZ 3-0 KAZANDI
  ALFA U12 Takımımız, İzmir ASKF U12 Gelişim Ligi'nin üçüncü maçında Bucaspor'u Hüseyin Maldar, Beytullah Kabadayı ve Kadir Gürçocuk'un golleriyle yendi.
 • U19'LARIMIZ FARKA KOŞTU:7-1
  ALTINORDU Futbol Akademisi (ALFA) U19 takımımız, U21 Ligi dokuzuncu hafta maçında sahasında karşılaştığı Eskişehirspor U21'i farklı yendi.
 • TAKIMIMIZ TEK ANTRENMAN YAPTI
  22 Ekim Pazartesi günü Eskişehirspor ile evinde karşılaşacak olan Altınordu'muz, hazırlıklarına ara vermeden devam etti.
 • GENÇLERİMİZE ÖZKAN MORALİ
  BAŞKANIMIZ Seyit Mehmet Özkan, 24 Ekim'de Helsinki ile UEFA Gençlik ligi rövanşına çıkacak gençlerimizle bir araya geldi.
 • NİĞDE VALİSİ ŞİMŞEK'TEN ZİYARET
  NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek’i Metin Oktay Yerleşkesi’nde konuk ettik, hem Altınordu’muz hem de Niğde Anadolu FK hakkında bilgilendirmeler yaptık.