ÇAYKUR Rizespor'un kulüp başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde Altınordu'muzun Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile düzenlediği basın  toplantısında, Altınordu modelini Rize'ye taşımak istediklerini belirtti. "Çaykur Rizespor'un altyapı hamlesini, şampiyonluk kadar önemsiyoruz” vurgusunu yapan  Yardımcı, “Büyük  hayalimizin yarısı lig sonunda şampiyonluk hevesi ise diğer yarısı da altyapı  tesisleşmesidir. Bunu mutlaka hayata geçirmek istiyoruz." dedi.
Altyapı çalışmalarına ilişkin Altınordu ile iş birliği başlattıklarını  ifade eden Yardımcı, "Bu dostluk temelinin başlangıcıdır. Uzun vadede iyi işler  yapmak amacındayız. Gençlerin önünü açmak istiyoruz." diye konuştu.
 
ÖZKAN: RİZE'NİN GELECEĞİNİ İYİ GÖRÜYORUM
Başkanımız Seyit  Mehmet Özkan, Çaykur Rizespor'un altyapıda yeni bir hamle yapma  arifesinde olduğunu söyledi.
Çaykur Rizespor'un, Süper Lig mücadelesi verirken öz kaynak modeline  dönmeye gayret gösterdiğine dikkati çeken Özkan, "Bilgi birikimimizi tüm vatana  olduğu gibi Rize'ye de aktarmaya geldim. Rize'nin spor kültürü var. Tesisleri son  derece güzel. Sahaların yönünün değiştirilerek yeni saha oluşturma çalışması,  sosyal tesis çalışması var. Bu konulara ilişkin düşüncelerimizi yöneticilere  aktardık. Rize'nin geleceğini iyi görüyorum." değerlendirmesinde bulundu.
Özkan, Türk futbolunda öz kaynaklara güvenilmesi gerektiğini  vurgulayarak, şöyle devam etti:
"Profesyonel, yetenekli oyuncular yurt dışından gelecek ama tamamı  ithale dayalı futbolu hiç kimse istemiyor. Bizim, 30 milyonluk genç enerjimizi,  kinetik enerjiye dönüştürmemiz gerekiyor. Bu iş, biz büyükleri ilgilendiriyor.  Her şeyi devletten beklememeliyiz. Bu toprakların çocuklarına imkan sağlamalı ve  onlara güvenmeliyiz. Gençlerimizin, Avrupa'daki yaşıtları ile aynı başarıyı  yakalayacağına inandığımız için bu yola çıktık. Bu ilkeyi delmemek için yabancı  oyuncu almıyoruz." • MİLLİLERİMİZ GALİBİYETLE BAŞLADI
  U16 Milli Takımımız, Ege Kupası'na 4-0'lık Kosova galibiyeti ile başlarken 2 gol gençlerimiz Salih Kavrazlı ve Polat Abay'dan geldi.
 • UŞAK’TA BÜYÜK FUTBOL COŞKUSU
  UŞAK'ta organize ettiğimiz futbol turnuvasında 12 okuldan 720 öğrenci iki gün boyunca futbol dolu saatler geçirdi.
 • EROĞLU: İKİ FARKLI DEVRE YAŞADIK
  TEKNİK Direktörümüz Hüseyin Eroğlu, 3-3 sona eren ve çok sayıda pozisyonun olduğu Akın Çorap Giresunspor maçını değerlendirdi.
 • MÜTHİŞ DÜELLONUN GALİBİ YOK: 3-3
  GİRESUNSPOR önünde önce 2-0 öne geçtik, ikinci yarıda 3-2 yenik duruma düşmemize rağmen Erdoğan Yeşilyurt ile skora denge getirdik.
 • 19'LARIMIZ ÇOK FARKLI:1-11
  SPOR Toto U19 Elit Ligi'nde takımımız, deplasmanda Denizlispor'u rahat geçti.
 • U17'LERİMİZDEN 5 GOL:2-5
  SPOR Toto U17 Elit Ligi'nde takımımız deplasmanda Denizlispor'u farklı mağlup etti.
 • RAHAT UYU SAİT ALTINORDU
  EFSANE oyuncumuz Sait Altınordu'yu aramızdan ayrılışının 39. yılında saygı ile yad ettik...
 • SAİT ALTINORDU'YU ANIYORUZ...
  EFSANE oyuncumuz 19 Kasım pazar günü Kokluca Mezarlığı'nda dualarla anılacak.
 • GİRESUNSPOR İÇİN HAZIRIZ
  ALTINORDU'muz, Pazar günü evinde oynayacağı karşılaşmanın çalışmalarını tamamlayarak kampa girdi.
 • U15'LERİMİZ KAZANDI: 2-4
  SPOR Toto U15 Elit Ligi'nde takımımız, deplasmanda üç puanı dört golle aldı.